Nesër, me datë 27.11.2020 (e premte) me fillim në ora
14:00, organizohet akademi solemne me rastin e 28 nëntorit ditës së
flamurit dhe pavarësisë në përkujdesje të kryetarit të Bashkimit
Demokratik për Integrim, z. Ali Ahmeti.

Akademia do të mbahet në hapësirat e DoubleTree by Hilton në Shkup.