Reperi ferizajas, 2TON që ka pak javë që ka blerë shtëpi në lagjen luksoze në Ferizaj, “Panorama”, ka llastuar veten me një super dhuratë.

Ai ka blerë një makinë të tipit “BMW”, të cilën e prezantoi me anë të një postimi në llogarinë e tij në Instagram.

“Mirësevjen në shtëpi”, shkruan ai mbi videon e makinës.

Artikulli paraprakRMV dhe Kosova, JO më zona rreziku për Covid-19
Artikulli tjetërMinistri Osmani nesër nënshkruan marrëveshjet për këshilltarët ekonomikë