Tashmë nuk ka dyshim, reperi është në lidhje me modelen Arbenita Ismajli.

Ka kohë që po flitet se reperi Fero mund të jetë në lidhje me modelen e cila jeton në Londër.

Më pas komentet e vazhdueshme në Instagram sikur e konfirmuan këtë lidhje të reperit

Por nuk ka më asnjë dyshim, pasi dyshja janë parë të jenë fotografuar në vendin e njëjtë.

Kjo është zbuluar në fotografitë e tyre, të cilët shihen para një ndërtese në Frankfurt të Gjermanisë.

Megjithëse ata nuk kanë pozuar bashkë, vendi është padyshim i njëjtë dhe koha kur fotot kanë dalë nuk janë vetëm rastësi!

 

Artikulli paraprakShkoi në spital duke qeshur, 14-vjeçarja nuk i mbijetoi dot skanerit
Artikulli tjetër‘120 milionëshi’ largohet nga Barcelona, e kërkojnë tri klube angleze