Në ambientet e hotel Princ Adriatik te Rana e Hedhun në Shëngjin, në fillim të këtij maji është mbajtur konferenca zyrtare e festivalit UNUM i cili zyrtarisht rikthehet këtë vit.

Nga data 3 deri më 7 qershor në plazhin e Ranës së Hedhun në Shëngjin, UNUM Festival pritet të sjellë turistë nga mbarë bota.

https://www.instagram.com/unumfestival/?utm_source=ig_embed&ig_rid=d19f596c-c7fd-472d-b406-4ae2413215b5

Ministri shqiptar i Turizmit, Blendi Klosi konfirmoi se mbajtja e festivalit do të bëhet në bashkëpunim të ngushtë me Ministrinë e Shëndetësisë.

https://www.instagram.com/p/CPQVG2yLZZe/?utm_source=ig_embed&ig_rid=d4c1c212-0133-44d9-bdca-e9d372a74b90

10 ditë kanë mbetur dhe ka kohë për të gjithë ju që doni të rezervoni një biletë për një eksperiencë të paharruar. Ama nxitoni sepse më shumë se 70% e biletave janë shitur!

Gati se gjithcka është gati, madje edhe moti është në anën tonë – plot diell!

https://www.instagram.com/p/COszOxAraNp/?utm_source=ig_embed&ig_rid=65ac90ac-bf29-4a6d-9a22-b8ed655ddc43

Artikulli paraprakE qëlloi 5 herë me thikë, shqiptari i merr jetën partneres në sy të vajzës
Artikulli tjetërArifi: Pa familjen Zimberi s’mund të shënohet historia e vitit 2001