Këngëtarja Lori vjen me këngë të re.

“A më la”, titullohet kënga e re e Lorit të cilën e ka lansuar sonte në kanalin e Arkiva Shqip

Ky projekt i Lorit po ashtu është lansuar në kuadër të xhirimeve të Vitit të Ri, që pritet të pëlqehet nga publiku.

Lori gjithashtu, para pak javësh ishte e ftuar në emisionin “Mirage”, që është prodhim i lajmi.net, ku zbuloi shumë gjëra rreth jetës private dhe karrierës profesionale.