Adelina Ismajli duket bukur në paraqitjen e fundit.

Adelina Ismaili është një prej emrave më të përfolur të industrisë së muzikës në shqiptare.

Ajo vazhdon të jetë diva shqiptare ndonëse nuk është shumë aktive në muzikë më.

Në rrjete sociale Adelina ka mbledhur rreth 170 mijë ndjekës, ku edhe publikon imazhe atraktive në të cilat komentohet mjaft shumë.

Së fundi, artistja publikoi një imazh, në të cilin duket tejet joshëse e veshur në të zeza dhe me flokë të lëshuara.

https://www.instagram.com/p/CIbNtzZJ1vD/?utm_source=ig_embed

“Sepse i kam dashur yjet me shumë dashuri për të pasur frikë nga nata”, tha ajo krahas fotografive të publikuara.