Te Prof. Dr. Ferid Muradi shohim frymëzim për të lënë gjurmë të pashlyeshme në punën dhe veprimtarinë tonë, si dhe në krijimin e vlerave në fushën e arsimit dhe të shkencës., ka shkrua në profilin e tij në facebook ministri i Arsimit dhe Shkencës Arbër Ademi.

Me nobelistin shqiptar Prof.Dr.Ferid Murad

Te Prof. Dr. Ferid Muradi shohim frymëzim për të lënë gjurmë të pashlyeshme në punën dhe veprimtarinë tonë, si dhe në krijimin e vlerave në fushën e arsimit dhe të shkencës.

Publiée par Arbër Ademi sur Mardi 19 juin 2018

Artikulli paraprakOsmani : Mbështetjen e Norvegjisë e presim edhe gjatë kohës së negociatave me BE
Artikulli tjetërZaev: Gruevski pranoi Maqedonia e Epërme dhe Veriore në vitin 2012