Ministri i arsimit dhe Shkencës, Arbër Ademi nësër (e premte) ora 11.00, në hapësirat e Institutit për Trashëgimi Shpirtërore dhe Kulturore të Shqiptarëve në Shkup, do të marrë pjesë në hapjen e Departamentit të Trashëgimisë së Gonxhe Bojaxhiut- Nënë Terezës.

Artikulli paraprakVeseli: Qeveria mos të dorëzohet para Serbisë për taksën
Artikulli tjetërRritet numri i të prekurve nga gripi sezonal