Adrian Gaxha dhe Enur Pakashtica në bashkëpunim për një duet muzikor.

Adrian Gaxha me fotografinë e publikuar ka nxitur dyshimet tek fansat e tij për një bashkëpunim me moderatorin e njohur.

Ai postoi një imazh nga një studio muzikore ku shihet bashkë me Enur Pakashticën, dhe shkrimi që lindi mendimet për një duet ishte: “Ft Enur Pakashtica”.

Mbetet të shihet nëse një bashkëpunim i tillë do të konkretizohet. U bë një kohë e gjatë që se kemi parë Adrianin në skenën muzikore. /Lajmi.net/

View this post on Instagram

🎶ft. @enurpakashtica

A post shared by Adrian Gaxha (@adriangaxha) on