Adrola ‘përvëlon’, në bikini trupin perfekt ekspozon!

Pushimet verore kanë filluar edhe për modelen shqiptare, Adrola Dushi.

Ajo së bashku me një mike të saj po qëndrojnë në Mykonos të Greqisë i cili njihet si një nga atraksionet më të bukura në botë, shkruan Indeksonline.

E një nga femrat më të bukura shqiptare nuk kishte si të mos sjelltë imazhe nga atje në të cilat shfaqi asetet e saj perfekte.

Adrola ka publikuar disa imazhe në bikini në të cilat vuri në pah fizikun e saj dhe linjat ‘përvëluese’.
Modelja dhe ish-Missi dhe dukej në super formë dhe tejet tërheqëse.

Kujtojmë që Adrola krahas një karriere të suksesshme është edhe një nënë e përkushtuar e një djali.