Afërdta Dreshaj dhe Jakub Kindl kanë nisur sërish pushimet.

Afërdita Dreshaj, përmes rrjeteve sociale ka bërë të ditur se ka nisur pushimet bashkë me burrin, shkruan lajmi.net.

Ajo ka publikuar pamje nga destinacioni përrallor që kanë zgjedhur për pushime, ndërsa dukej e lumtur pranë bashkëshortit.

Ani pse nuk ka treguar se në cilin vend ka udhëtuar, shihet qartë se dyshja zgjodhën një vend tropikal me pamje mahnitëse.