Këngëtares dhe modeles shqiptare Afërdita Dreshaj vetëm sa nuk ia kanë shpërthyer korsetin gjoksat në foton e fundit

Ajo nuk është më aktive në skenën shqiptare.

Që nga ndarja me Shpat Kasapin, Afërdita Dreshaj nuk është parë që të realizojë ndonjë këngë të re dhe e tëra që ajo ka bërë është përkushtimi i saj ndaj të dashurit të saj, hokeistit Jakob Kindl.

Megjithatë, kjo nuk e ka ndalur atë për të postuar foto të nxehta nëpër rrjetet sociale.

Pasi që martoi vëllain javën e kaluar, Afërdita ka postuar sot një fotografi nga kuzhina ku ka shkruar:

“Në kuzhinë, gjithmonë e uritur”.