“Nuk dua t’i frikësojë shumë opozitarët”. Kështu është përgjigjur kreu i BDI-së në pyetjen: Sa ka takat Ali Ahmeti?

Në intervistën e tij për Gazetën Express, kreu i integristëve flet edhe për tema tjera aktuale.

Gazetari Besjan Leka, ka shpërndarë në Facebook, videon e shkurtë të intervistës me kryetarin e BDI-së, Ali Ahmetin, që do të transmetohet nesër, më 26.02, në ora 18:00 në T7.

Më 26.02, në ora 18:00 në T7 dhe GazetaExpress, intervistë ekskluzive me kreun e BDI-së, z.Ali Ahmeti

Nesër, më 26.02, në ora 18:00 në T7 dhe GazetaExpress, intervistë ekskluzive me kreun e BDI-së, z.Ali Ahmeti.A ka tentuar Ahmeti ta vras Menduh Thaçin në vitin 2001?A do të tërhiqet Ahmeti nga politika me hyrjen e Maqedonisë në NATO?Çfarë do u ofrojë shqiptarëve në këto zgjedhje BDI-ja?Pse shqiptarët po votojnë parti maqedonase?Pse Ahmeti nuk ka qenë prezent në parlament natën e 27 prillit?A e ka penguar Ahmeti bashkimin e opozitës?

Publiée par Gazeta Express – Maqedoni sur Mardi 25 février 2020

Artikulli paraprakZgjedhjet, nesër nis shqyrtimi i listës zgjedhore
Artikulli tjetërAksident me motoçikletë në Haraçinë, ndërron jetë një 22 vjeçar, një tjetër i lënduar rëndë