Në lagjen Taftalixhe të Shkupit ka ndodhur një aksident i rëndë ku kanë mbetur rëndë të lënduar një djalë dhe një vajzë.

Ata me makinën e tyre janë ndeshur me një tjetër makinë, ndërsa në ndihmë të të lëndusarve kanë ardhur zjarrfikësit të cilit kanë qenë kujdestar në stacionin e zjarrfikësve i cili ndodhet në këtë lagje.

Artikulli paraprakReal Madrid thellohet në krizë, katër ndeshje pa fitore në La Liga
Artikulli tjetërVMRO: Mbrëmë u varrosën vlerat demokratike në Maqedoni