Një aksident që ka ndodhur në afërsi të Komunës në Tetovë, kanë mbetur të plagosur 4 persona njëri me lëndime të rënda.
Sipas informacioneve nga dëshmitarët që bëjnë të ditur për TetovaSot, në aksidentin e rëndë janë përfshirë dy makina të tipit Golf 4 me targa të Tetovës.

Ekipet e policisë dhe ekipet e ndihmës së shpejtë kanë arritur në vendngjarje. Të lënduarit me ambulancë janë transportuar për në Klinikën e Spitalit të Tetovës.
Ekipet e policisë po kryejnë inspektimin në vendin e ngjarjes dhe po hetojnë shkaqet dhe gjithçka që lidhet me aklsidentin.