Aksident rrugorë i rëndë  mes dy veturave ka ndodhur pasmesnate në rrugën për në Bërvenic.

Si pasoj e aksidentit ka të lënduar ku edhe janë dërguar në qendrën spitalore të Tetovës dhe Shkupit.

Në vendgjarje ka intervenu ndihma e shpejt dhe zjarrëfiksat.

Mbrenda ditës pritet informata shtesë nga policia.

Artikulli paraprakMerr fund dilema, del fotografia e Feros dhe Arbenitës dorë për dore
Artikulli tjetërMoti sot në Maqedoninë e Veriut