Mbrëmë rreth orës 22:30 ka ndodhur një aksident i rëndë ku lëndime kan pësuar katër vetë. Sipas dëshmitarëve, aksidenti ka ndodhur mes një veture Audi dhe Rover.

“Sapo ka ndodhur një aksident në Strimnicë mes një veture Audi dhe një makinë e tipit Rover, në veturën Audi kishte 3 persona ku kanë pësuar lëndime dhe janë transferuar në Spitalin e Tetovës. ndërsa në veturën Audi ishte vetëm vozitësi ku pas lëndimevetë marra është shtruar në Spitalin e qytetit të Tetovës” – tha një dëshmitar.

Policia ka arritur menjëherë në vendin e ngjarjes na ku kanë zhivlluar masat për zbardhjen e plotë të rastit.

Artikulli paraprakArnaudov: Askush nuk është tradhtar dhe asgjë nuk është premtuar për rastin
Artikulli tjetërLista e shqiptarëve që janë paguar nga Greqia, në mesin e tyre edhe Shpëtim Idrizi i partisë çame