Sot paradite në Jahja Pashë të Shkupit, tek mbikalimi ka ndodhur një aksident trafiku, me ç’rast një makinë ka goditur një motoçiklist.

Nga aksidenti nuk ka të lënduar por është shkaktuar vetëm dëm material. Në vendngjarje menjëherë kanë dalë ekipet policore dhe po kryejnë hetimin.