Para pak çastesh një autobus është rrokullisur në magjistralen Shkup-Tetovë. Të gjithë udhëtarët që ishin në autobus kanë mbetur brenda dhe presin intervenimin e ekipeve mjekësore dhe zjarrfikësve.

Aksidentohet autobusi ne autostraden Shkup Tetove

Publiée par Alsat sur Mercredi 13 février 2019