Rejan është një nga serialet më të ndjekura dhe më të pëlqyera të momentit, jo vetëm në Turqi por edhe në vendin tonë.

Një postim i fundit i një prej aktorëve, ka treguar se ai është me origjinë shqiptare. Po flasim për Serdar Rozer, i cili me anë të këtij postimi në Instagram ka thënë se mamaja e tij është nga Kosova.

 

 

Artikulli paraprakFero do të çmendet nga kjo video e Arbenitës duke u puthur me një mashkull
Artikulli tjetërKosovë Vetëvendosje ka planin për formimin e Qeverisë pa LDK-në