Hazal Kaya shumë shpejt pritet të bëhet nënë.

Hazal Kaya aktorja turke e cila u bë e njohur në televizionet shqiptare me serialin ‘Adini Feriha Koydum’ ka filluar rrugëtimin e shtatzënisë

Aktorja turke në këtë kohë është distancuar nga projektet televizive duke u përkushtuar maksimalisht për foshnjën që po mban.

Hazal është në muajin e pestë dhe së fundmi ka pozuar me një mikeshën dizajnere ku mund ta vërejmë barkun e rrumbullakosur.