Alban Skenderaj dhe Young Zerka vijnë me “Deja Vu”

Këngëtari Alban Skenderaj dhe Young Zerka kanë publikuar projektin e tyre më të ri.

Kënga mbanë titullin “Deja Vu”, ndërsa është pëlqyer shumë që në fillim të publikimit të saj.

Më poshtë këtë këngë të bukur, mund ta dëgjoni edhe ju.

Artikulli paraprakHaradinaj në humor: Donikë a je kthyer në Aleancë (Video)
Artikulli tjetërZëvendëskryeministri Osmani shpalos mesazhet nga Samiti i Bashkimit Evropian