Alban Skenderaj së shpejti vjen me këngë të re.

Alban Skenderaj është një nga emrat më të pëlqyer në skenën e muzikës shqiptare, dhe çdo risi nga ai zgjon kureshtje të madhe tek publiku.

Këngëtari para pak minutave hyri në profilin e tij në Instagram për të ndarë një lajm fantastik për fansat e tij, ai njofton se kënga e re do publikohet së shpejti.

Albani në postimin e bërë ndau pak edhe nga teksti i ri “Je spirance ne detin tim. Je kripe e veres time. #seshpejti ”, ka shkruar ai.