“Parajsa” ishte një nga projektet që e identifikoi verën e kaluar pandemike.

E suksesi i saj ka qenë mjaftueshëm që Elgiti dhe Albani të mos presin gjatë për një version të dytë.

Duke zgjedhur sërish muajin qershor, ata kanë publikuar sot “Parajsa 2”, poashtu me ritme verore që premton të bëhet hit i padiskutueshëm.

Shijojeni të plotë, në afro tre minutat e saj në vijim.

Artikulli paraprakGjermania mposht Portugalinë në një festival golash
Artikulli tjetërU mbyt nga burri, ekspertiza mjeko-ligjore: Carolin s’vdiq menjëherë