Këngëtarja e njohur e muzikës zbavitëse dhe popullore, po kalon disa ditë pushimi në Bahamas.

Ajo, po kënaqet në këtë vend tropikal, ku duket se ka shoqëri mjaftë të mirë.

Se Albëria nuk është vetëm atje, kjo është r qartë. Përmes disa fotove në FB, ylli i muzikës na ka njoftuar edhe me miken që po e shoqëron në këtë pushim.

Siç mund ta shihni, Albërija e paska shoqen kaqurelëse, bukuroshe dhe shumë elegante.

Të dyja po shkëlqejnë.

Image

Image

 

Artikulli paraprakVendos goli i Smith Rowe, Arsenal mposht Chelsean
Artikulli tjetërBilanci katër ditor i konfliktit në Gaza: 65 palestinezë dhe gjashtë izraelitë të vdekur