Ajo ka treguar asetet e saj në bikine derisa ka marrë ngjyrë në rrezet e diellit te Santorini

Ajo është duke i shijuar pushimet në vendin idilik në Greqi.

Alessandra Ambrosie duket se është në formë të mirë derisa ka postuar një seri të fotove në Instagram nga ishulli i Santorinit të martën.

Supermodelja braziliane (38), ka treguar të pasmet e saj dhe gjoksin derisa mbi fotografi ka shkruar “Do të ju gjej në diellin e mëngjesit”.