Almeda Abazi është bërë nënë për herë të dytë

Lajmin e lindjes e shpërndau burri i saj Tolgahan, përmes një postimi në Instastory.

Ai zbuloi edhe emrin e vajzës, të cilën e quajtën Alina.

“Bashkë me ty. Përjetë dhe pa kushte u rrit një dashuri brenda meje. Mirë se erdhe pranë nesh princeshë Alina. Na solle gëzim të gjithëve!”- shkruan Tolga.

Emri “Alina” është emër i krishterë vajzash me disa kuptime. Alina është forma e shkurtuar e emrit Adeline, por kuptimi i saj është një vajzë e lirë, ambicioze dhe shumë e fortë.

Artikulli paraprakPara dhe futboll, ja lojtarët më të shtrenjtë në “Euro2020”
Artikulli tjetërModerator në televizion? Ku do ta shohim Fationin e Për’Puthen