Stresi nuk ka mundur të komunikojë me ndjekësit e tij me mesazhe dhe për këtë ka një arsye.

Nëpërmjet një videoje në “InstaStory” ai është shprehur se Instagrami i tij është bllokuar nga Ambasada Amerikane në Shqipëri dhe se do të zhbllokohet me datë 12 të këtij muaji.

“Juve që më keni shkruar në Instragram, është e pamundur tu kthej përgjigje se ma kanë bllokuar deri me datë 12, Ambasada amerikane e Shqipërisë më ka bërë report për zonjën Kimete, Kim, nuk është problem. Ju kërkoj ndjesë, deri me datë 12.06 nuk mundem që t’u përgjigjem”, ka thënë Stresi.

Artikulli paraprakSamiti në Tiranë përplas Kosovën me Serbinë
Artikulli tjetërZaev: Shteti juridik i dha fund kaosit në Ohër