Mbrëmjen e sotme ka nisur emisioni “Procesi Sportiv” në Top Channel. Ndër të tjerë, i ftuar është edhe lojtari i Kombëtares dhe i Tiranës, Andi Lila.

Në fillimin e fjalës së tij, Lila i është drejtuar moderatorit Edi Manushi, duke i thënë se është bërë si Andrea Agnelli, presidenti i Juventusit, që ka transferuar edhe Cristiano Ronaldon. Kjo batutë ishte për Ilda Bejlerin, që është edhe moderatorja më e re e këtij emosioni.

“Përshëndetje të gjithëve, dua ta nis me një batutë. Manush, je bërë si Agnelli i Juventusit, ke transferuar Cristiano Ronaldon”.