Bashkëshortja e Sinan Hoxhes, Andrra, gjithmonë ka qenë modele. Ajo, ka punuar si modele edhe në Gjermani.

Bukuroshja nga Maqedonia nuk ka pasur ndonjë eksperiencë në pasarelat e modes në Shqipëri, Kosovë, apo Maqedoni.

E, megjithatë, tani e ka gjithë mundësinë për të reklamuar e pozuar me fustanet e butikut të saj të hapur pak kohë më parë në Tiranë, shkruan “Kosovarja”.

Në fotot e serisë së fundit, Andrra shkëlqen në kuptimin e plotë të fjales, ndëkrohë që fustani i saj i kuq fluturon lirishëm në hapsirë.

Artikulli paraprakPlani i VMRO-së për të amnistuar dhe shpëtuar kokat e saj
Artikulli tjetërÇfarë vjehrre është Shkurte Fejza?