Ahmeti në ClickPlus: Jam në kontakt me opozitën për ti afruar qëndrimet të kontribuojë edhe opozita.

Artikulli paraprakEdhe Haraçina nesër feston ftesën për në NATO
Artikulli tjetërEdi Furra dhe Lirikët publikojnë projektin e ri