18:18 | 22 Prill 2021

Foto: Instagram

Angela Martini erdhi atraktive në videon e fundit.

Angela Martini është një prej modeleve më të njohura shqiptare, e cila vazhdon të komentohet shumë për paraqitjet e saj, shkruan lajmi.net.

Së fundi, modelja postoi një video nga shtrati, në të cilën provokoi ndjekësit me lëvizjet që i bënte para kamerës.

Ajo kishte veshur të brendshme dhe bluzë të zezë, të cilën në një moment e ngrit lart, duke treguar barkun e sheshtë.

Kujtojmë se Angela Martini është e martuar me Dragos Savulescu, me të cilin nuk shfaqet shpesh në publik. /Lajmi.net/