Stojaçe Angellov, ish “branitell” që luftoi në vitin 2001, shpreh keqardhje dhe kërkon falje për viktimat civile në rajonin e Likovës.

“Abedini Zymberi më fali, por unë kërkoj falje dhe nga familja”.

“Kërkoj ti takoj e ti shoh në sy që të shohin sinqeritetin tim”, tha Angellov.

Artikulli paraprakBasha: Nesër do e bëjmë publike një tjetër aferë korruptive të Ramës
Artikulli tjetërLetra e Trumpit dërguar Thaçit pushton mediat në Serbi