Një tjetër këngë me ritme të verës sapo është publikuar.

Ardian Bujupi dhe Xhensila Myrtezaj kanë bashkuar forcat për herë të dytë për një projekt muzikor.

“Panorama”, titullohet kënga e re e këtyre dy artistëve, të cilët e vizualizuan edhe me klip të punuar nga Entermedia.

Në klipin e këngës, Xhensila merr vëmendjen e të gjithëve me paraqitjen, teksa tregoi edhe rezultatet e palestrës e veshur me një ‘bodysuit’.

Më poshtë gjendet kënga “Panorama” nga Xhensila dhe Ardiani, e cila premton suksesin e duetit “Çika çika”.