Më 10.06.2021 në ora 21.40 në rrugën “Kiro Ristevski”, policët e SPB Tetovë kanë arrestuar një 17-vjeçar nga fshati Trebosh, pasi gjatë kontrollit policor, tek ai është gjetur marihuanë.

Ai është arrestuar dhe mbajtur në stacionin policor në Tetovë.

Artikulli paraprakLansohet projekti i ri i Elvana Gjatës, videoklipi është joshës
Artikulli tjetër300 euro gjobë për turistët nëse marrin rërë nga ky plazh!