Arsenali edhe zyrtarisht e ka transferuar mbrojtësin e djathtë Stephan Lichtsteiner nga Juventusi si lojtar të lirë.

Mbrojtësit zviceran do t’i skadonte kontrata me kampionin e Serisë A italiane në fund të këtij muaji dhe ai sot e ka kompletuar transferimin te Arsenal

Artikulli paraprakLideri i VMRO-së Mickoski është paguar 20.000 euro si këshilltar në Qeveri (VIDEO)
Artikulli tjetërMPJ paralajmëron qytetarët e Maqedonisë për protestat në Greqi