Arta Nitaj, modelja kosovare, njihet për bukurinë e saj dhe për aktivitetin që e ka në rrjetet sociale.

Por, bukuroshen do e shohim edhe në një klip tjetër.

Arta është bërë pjesë e klipit të këngëtarit Butrint Imeri, të këngës ‘Phantom’.

Ky i fundit në Instagram ka hedhur një video nga sekuenca e klipit ku bukuroshja shihet në një vaskë, e veshur me të shkurta.

“Shijen bonbon ama helem je!” shkroi Butrinti pranë videos.

Artikulli paraprakPër t’u vlerësuar/ Zyrtari policor kujdeset që të ndihmojë personin me aftësi të kufizuara
Artikulli tjetërEdhe me Covid, Genc Prelvukaj nuk po i ndal këngët e reja