19:03 | 16 Maj 2021

Real Sociedad është duke mposhtur bindshëm Real Valladolidin me rezultat 3 – 0.

Asistues te goli i tretë ishte futbollisti shqiptar që përfaqëson Belgjikën, Adnan Januzaj, shkruan lajmi.net.

Pasi një aksioni të shpejtë, Januzaj asistoi për David Silvan, i cili në mënyrë maestrale kontrolloi topin ndaj dy futbollistëve dhe realizoi në portën kundërshtare.

Për të parë asistimin e Januzaj: VIDEO./Lajmi.net/