30 C
Skopje
26.06.2019
Ballina Autorët Postime nga aktuale mk

aktuale mk

11047 POSTIME 0 KOMENTET

Meta: Reflektoni sa më parë për dialog dhe zgjidhjen e krizës

Presidentit i Republikës së Shqipërisë Ilir Meta gjatë takimit me Ministrin e Jashtëm të Hungarisë Peter Szijjártó u ka bërë sërish thirrje palëve politike...