2.1 C
Skopje
18.02.2020
Ballina Autorët Postime nga aktuale mk

aktuale mk

16123 POSTIME 0 KOMENTET

LAJMET E FUNDIT

Protestë në Shkup, disa rrugë bllokohen

Para pak çastesh para Kuvendit filloi një protestë dhe për këtë shkak komunikacioni është mbyllur në dy drejtimet të rrugëve 11 tetori dhe Dimitrie...

evn