12.4 C
Skopje
18.04.2019
Ballina Autorët Postime nga aktuale mk

aktuale mk

9330 POSTIME 0 KOMENTET

Informatë e rëndësishme për bujqit !!!!

Agjencia për përkrahje financiare në bujqësi dhe zhvillimit rural informon bujqit se afati për dorëzimin e kërkesave për subvencione për vitin 2019 ka filluar...