20 C
Skopje
15.08.2020
Ballina Autorët Postime nga aktuale .mk

aktuale .mk

19333 POSTIME 0 KOMENTET

LAJMET E FUNDIT

Barcelona shkarkon Quique Setien?

Barcelona dhe Quique Setien do t’i ndajnë rrugët këtë verë. Eksperti i merkatos, Fabrizio Romano, raporton se Barcelona ka vendosur të shkarkojë trajnerin Quique Setien,...