29.7 C
Skopje
16.06.2019
Ballina Autorët Postime nga aktuale .mk

aktuale .mk

10578 POSTIME 0 KOMENTET

Zyberi: Prolongimi i datës s’është humbje e madhe

Deklaratat e fundit të autoriteteve evropiane ajo e Kryetarit të Këshillit Evropian, Donald Tusk dhe kancelares gjermane, Angela Merkel i dhanë fund pritshmërive të...