26 C
Skopje
23.07.2019
Ballina Autorët Postime nga aktuale .mk

aktuale .mk

11387 POSTIME 0 KOMENTET

Trump kundërshton pretendimet e Iranit për “spiunët e CIA-s”

Presidenti amerikan, Donald Trump ka kundërshtuar pretendimet nga Teherani se agjencitë iraniane të sigurisë kanë arrestuar 17 të dyshuar dhe kanë ndëshkuar disa me...