14 C
Skopje
21.03.2019
Ballina Autorët Postime nga aktuale .mk

aktuale .mk

8231 POSTIME 0 KOMENTET

ASHAM me propozim në Qeveri për emrin e saj të ri

Akademia e Shkencave dhe Arteve të Maqedonisë (ASHAM) propozon që emri i saj i ri të jetë Akademia e Shkencave dhe Arteve të Republikës...