25 C
Skopje
7.07.2020
Ballina Autorët Postime nga aktuale1

aktuale1

9060 POSTIME 0 KOMENTET

Informat e rëndësishme për bujqit

Ka filluar aplikimi për subvencione për bujqësi në kuadër të Programit të vitit 2020. 🔅Agjencia për mbështetje financiare në bujqësi dhe zhvillim rural informon të...