15 C
Skopje
18.05.2021
Ballina Autorët Postime nga aktuale1

aktuale1

16583 POSTIME 0 KOMENTET

LAJMET E FUNDIT

VOA: Presidenti Biden thotë se mbështet armëpushimin mes Izraelit dhe palestinezëve

Presidenti i Shteteve të Bashkuara Joe Biden, shprehu të hënën në një telefonatë me Kryeministrin izraelit Benjamin Netanyahu, mbështetjen e për një armëpushim në...