29 C
Skopje
23.07.2019
Ballina Autorët Postime nga aktuale _mk

aktuale _mk

1892 POSTIME 0 KOMENTET

Karakaçanov: Qeveritë e Zaevit dhe Borisovit për dy vjet kanë bërë...

Qeveritë e kryeministrit Zoran Zaev dhe Bojko Borisov për dy vjet kanë bërë më shumë se sa qeveritë tjera në Shkup dhe Sofje në...