Më vie keq që i shkoi jeta Ziadin Selës duke u merrë me Ali Ahmetin dhe Omer Ajdinit po i shkon jeta duke u marrë me mua. I them Omerit të mos merret me mua dhe me BDI-në sepse do të dështoj siç ka dështuar kryetari i partisë së tij.

Unë jam vetëm 8 muaj zv.drejtor tek Agjencioni për Rini dhe Sport dhe është bërë mjaft në këtë drejtim për tu respektuar gjuha shqipe si në tabela por edhe në fusha tjera.

Artikulli paraprakAlbi Qamili nga Besa: Forumi rinor i ASH-së po kopjon idetë tona
Artikulli tjetër“Pasurinë ia la vëllait”/ Biznesmeni i njohur i jep fund jetës me dy plumba, mesazhi që u gjet në makinën e tij