Kjo dyshe i këndoi nënës, lidhjes së ngushtë motër e vëlla e gurbetqarit – teksa tani po vjen edhe bashkëpunimi i katërt mes Gold AG dhe Shyhrete Behlulit.

Kënga e re me titull “Bashkë për flamurin” do ti kushtohet legjandarit Adem Jasharit, që do të publikohet më 27 nëntor. Kënga është orkestruar në studion e Virusit me tekst e muzikë të vetë reperit.

Artikulli paraprakPDSH hapi zyrat në Likovë
Artikulli tjetërAntonio Banderas: E dashura më shpëtoi jetën gjatë një ataku në zemër