Në kuadër të zgjedhjeve brendapartiake të Bashkimit Demokratik për Integrim, nesër do të mbajë kuvendin zgjedhor në degën Butel.

Kuvendarët e deleguar do të zgjedhin kryesinë e degës si dhe këshillin mbikqyrës të degës së Butelit.

Punimet do të zhvillohen në ora 18:00 në objektin e komunës Butel në Shkup, ndërsa i pranishëm do të jetë edhe lideri i partisë, Ali Ahmeti.

Artikulli paraprakPalmer përmbylli vizitën në Shkup: Porosia është e qartë, Amerika partnere dhe mike e juaja
Artikulli tjetërFitoi bastore 400 denarë, nuk ja japin pensionin social (FOTO)